ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД

"Ланос", "Сенс"... Автомобілі з такими чудовими назвами увійшли на український ринок та були належним чином оцінені вітчизняними автомобілістами.

Створення у квітні 1998 року спільного підприємства "АвтоЗАЗ-ДЕУ", до складу якого, крім головного підприємства у Запоріжжі, увійшли також Мелітопольський моторний завод, Іллічівський завод автоагрегатів, Пологівський завод "Іскра", призвело до реновації виробництва. У травні того ж року розпочалося крупновузлове складання автомобілів "Ланос", "Нубіра" і "Леганза". У березні 2001 року завершено підготовку і розпочате виробництво автомобіля "Сенс".

Кожна модель має свої особливості та переваги, але всі вони дають можливість оцінити високий технічний рівень продукції національного виробника.

Походження. Сучасний дизайн моделей був створений однією з кращих фірм в світі в цій сфері - ItalDesign, відомого маестро Джуджаро. Двигун розроблений німецькими спеціалістами науково-дослідного центру в Мюнхені, які використовували досвід Mercedes-Benz та Porsche. Конструкція та безпека кузова вдосконалювались консервативними та пунктуальними англійцями. За отриманими результатами краш-тестів, моделі задовольняють потреби безпеки Європи та Північної Америки.

Виготовлення. Виробництво та продаж автомобілів марки DAEWOO в Україні не постраждали після того, як ринок залишили корейські акціонери. Український споживач і далі може купувати якісний сервіс автомобілів популярного в Україні бренда. Ці автомобілі вже досить добре зарекомендували себе за минулий період в "польових дослідженнях" на теренах Україні. А в категорії ціна/якість, за умовами продажу та сервісу автомобілі DAEWOO не мають собі рівних.

Купуючи автомобілі в салонах ВАТ "Полтава-Авто" за цінами виробника, Ви не тільки отримуєте кращі гарантії, якість, сервіс, але й сприяєте розвитку не іноземного, а вітчизняного автомобілебудування. Але головне, що ці моделі відповідають кращим світовим зразкам в своєму класі.

LANOS - походить від латинського "латус" - насолода та "нос" - ми.

LANOS - чудово поєднує прекрасні експлуатаційні характеристики, комфорт та стильний зовнішній вигляд. Це авто створює відчуття легкості, маневреності спортивних машин. Надійна ізоляція, зручні сидіння та кондиціонер зроблять приємною навіть довгу подорож.

Ця модель є доказом, що кращий автомобіль не обов'язково має бути самим дорогим. Дуже популярний серед молодих підприємців, сімей та бізнес-леді, як компактний та зручний для життя автомобіль.

Новий автомобіль СЕНС був розроблений українськими та корейськими спеціалістами на базі автомобіля "Ланос". Мета цієї розробки - створення сучасного, комфортабельного, витривалого, простого в обслуговуванні та доступного за ціною автомобіля. Нова модель поєднала в собі сучасний дизайн кузова та комфорт салону базової моделі, чудову здатність для управління та високу безпеку. Витривалість "Ланос", прості та невибагливі в експлуатації двигун та коробка швидкостей увібрали в себе досвід проектування та сучасні технології українського та корейського автомобілебудування. Новий автомобіль оснащений системою розподіленого вприску палива.

СЕНС - автомобіль для розсудливих людей, котрі цінують престиж, економічність та безпечність!

 

Переглянути прайс-лист

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев