ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
Автомобіль "Опель" - це поєднання досягнень німецького інженерного мистецтва, інноваційних технологій, креативних дизайнерських рішень, які забезпечують доступність та комфорт тих, хто обрав марку "Опель". "Свіжість мислення створює кращі автомобілі. Творча німецька інженерія для досконалого життя." - девіз виробників "Опель" у їх прагненні створити автомобіль, який відповідає сучасному стилю життя.

Марка "Опель" є відомою та популярною серед наших співвітчизників.

Березень 2003 року відзначився підписанням ексклюзивної дистриб'юторської угоди між ТОВ "УкрАвтоЗАЗ-сервіс", дочірнім підприємством Української автомобільної корпорації, та корпорацією "Дженерал Моторз" з імпортування та виробництва автомобілів "Опель" в Україні. Ця угода дозволила зробити єдині, більш доступні ціни на різні моделі "Опель" для всіх українських клієнтів. Термін поставки автомобілів та запчастин до них значно скоротився за рахунок створення єдиного дистриб'юторського складу машин. Розвиток мережі фірмових сервісних станцій став важливим позитивною зміною у гарантійній та сервісній політиці компанії.

Одночасно компанія "Адам Опель АГ", ТОВ "УкравтоЗАЗ-Сервіс" та Запорізький автомобілебудівельний завод (ЗАО "ЗАЗ") підписали договір про імпорт, кінцеву збірку, дистрибуцію та обслуговування моделей Vectra, Astra и Corsa марки "Опель" на території України.

З 2004 року "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" пропонує для своїх клієнтів програму лояльності "Опель-Клуб". Програма передбачає знижки на фірмовий сервіс Опель та його запчастини, надання інформаційного сервісу, організацію послуг, в тому числі безкоштовних послуг з евакуації автомобілів в межах України, участь у заходах "Опель-клубу", запрошення на презентації та тест-драйви та багато іншого.

Сьогодні ВАТ "Полтава-Авто" реалізує різноманітні моделі марки "Опель" з наданням гарантійного та післягарантійного обслуговування:

Детальну інформацію можна отримати в автосалоне "Опель-Шевроле".

Довідка. "Адам Опель АГ" є підрозділом корпорації "Дженерал Моторз" (General Motors Corporation (GMC). Продукція на основі "Опель" продається приблизно в 170 країнах на п'яти континентах планети. В Європі автомобілі "Опель" виробляються на 9 складальних підприємствах в Бельгії, Німеччині, Польщі, Португалії, Іспанії, а також у Великобританії, де автомобілі "Опель" продаються під торгівельною маркою Vauxhall. Продаж здійснюється у 26 країнах Європи. "Опель" - марка з довгою історією та багатим спадщиною. Адам Опель розпочав виробництво автомобілів у 1899 році в м. Рюссельсхайм, Німеччина. Сторіччя по тому, більш ніж 50 млн. легкових автомобілів надано покупцям у всьому світі. Тільки у 2002 році сумарний об'єм продажу досяг 1,56 млн. автомобілів, що складає долю 8,8% від ринку Європи.

Опель-Клуб

На сьогоднішній день вже успішно реалізується програма лояльності "Опель-Клуб".
Членом "Опель-Клубу" може стати будь-яка приватна особа, що придбала новий Опель в мережі дилерів компанії УкрАвтоЗАЗ-сервіс.
V.I.P. членом "Опель-Клубу" може стати будь-яка приватна особа, що придбала другий новий "Опель" в мережі дилерів компанії "УкрАвтоЗАЗ-сервіс" в родину (родиною вважаються чоловік, жінка, діти, батьки, брати, сестри).


Членам "Опель-Клубу" та V.I.P. членам "Опель-Клубу" надаються знижки на фірмовий сервіс "Опель" та запчастини.
Крім цього, пропонується інформаційний сервіс, який включає юридичну довідку, інформацію про СТО, готелі, пункти ДАІ, АЗС, банкомати, передання екстреного повідомлення, послуг навігації, консультації лікаря.
Для членів "Опель-Клубу" організуються при необхідності виклик автоевакуатора, швидкої допомоги, міліції, ДАІ, "аварійного комісара", таксі, а також замовлення готелю. До пільг відносяться також евакуація автомобілів в межах України та Європи до найближчої СТО, послуги таксі для перевезення пасажирів з автомобіля, який отримав ушкодження, перебування у готелі по Україні та Європі.


     
     

Переглянути прайс-лист

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев