ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Наприкінці 2004 року філія "ТДЦ-АВТО" Українськой Автомобільной корпорації стала офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів ТАТА. А у березні поточного року - дистриб'ютором вантажних автомобілів виробництва "Dong Feng Automobile Co", Китай.

На відміну від автомобілів російського виробництва, знайомих українському покупцю, індійська марка ТАТА компанії "ТАТА Motors" та китайська марка Дон Фен компанії Dong Feng Automobile Co" тільки почали свій наступ на ринок України. Компанія "ТАТА Motors" була утворена як спільне підприємство з німецьким концерном ДаймлерКрайслер. Саме тому ці автомобілі відрізняються від конкурентів високою якістю та надійністю своїх агрегатів.

Зараз індійські автомобілі пропонуються в модифікації ТАТА LPT 613/38 з 120 сильним дизельним двигуном вантажопідйомністю 3,7 т. вони виробляються на заводі ЗАТ "ЗАЗ" в м.Іллічівськ.

 

"Dong Feng Automobile Co" - один з найбільш крупних виробників автомобілів не тільки в Китаї, Але в усьому світі. Контрольний пакет акцій компанії належить державі. Сааме тому контроль виробляємої продукції здійснюється на високому рівні. Тільки той факт, що "Dong Feng Automobile Co" виробляє автомобілі для потреб армії КНР, говорить сам за себе.

Кітайські автомобілі Дон Фен імпортуються напряму з Китаю та поступають в дилерську мережу корпорації "УкрАВТО" в 4 модифікаціях вантажопідйомністю від 2 т до 5,5 т, з діапазоном дизельних двигунів потужністю від 65 до 140 к.с. Автомобілі марок ТАТА та Дон Фен входять в сегмент малотонажних автомобілів загальною массою від 3,6 т до 8 т та домінують за технічними та якісними параметрами над своїми конкурентами.

Зараз високий попит на автомобілі визначає конкурентноздатна ціна, надійність вузлів та агрегатів, простота в експлуатації.

Окремо необхідно відокремити наявність розгалуженої мережі сервісних центрів Корпорації "УкрАВТО", а також наявність оригінальних запасних частин та високого рівня обслуговування автомобілів ТАТА і Дон Фен.

Покупці мають можливість замовити встановлення на шасі автомобіля промтоварного, ізотермічного, термічного фургону, встановити бортову, тентовану платформу або платформу евакуатора, при цьому переобладнаний автомобіль надається з повним пакетом документів, необхідних для регістрації у МРЕО.

 
 
Переглянути прайс-лист
 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев