ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Автомобілі ВАЗ - це поєднання комфорту, надійності, витривалості, перевіреної часом, і все це за доступну ціну. Цьому автомобілю довіряють все більше наших співвітчизників та громадян інших країн. Широкий модельний ряд автомобілів марки ВАЗ здатен задовольнити як консервативних автолюбителів, так і тих, що прагнуть мати нові досягнення сучасної технологічної думки, втілені в їхньому автомобілі.

Як свідчать статистичні дані, у 2003 році автомобіль марки ВАЗ обрали більше ніж 42 тисячи мешканців України. Автомобілі марки ВАЗ займають першу сходинку в рейтингу продаж в Україні за 2003 рік, і, отже, є найбільш відомими і популярними серед наших співвітчизників.

Корпорація "УкрАВТО" докладає зусиль аби зробити автомобілі марки ВАЗ доступнішими для мешканців України. Крім того, що Корпорація є одним із провідних імпортерів автомобілів марки ВАЗ в Україні, у 2003 було зроблено ряд важливих кроків. В результаті підписання угоди між ВАТ "АвтоВАЗ", Корпорацією "УкрАВТО" та ЗАТ "ЗАЗ" щодо налагодження виробництва автомобілів ВАЗ-21093 та ВАЗ-21099 на потужностях Запорізького автомобілебудівного заводу. Перші автомобілі зазначених моделей вже знайшли своїх покупців.

Аби повною мірою відповідати інтересам покупців автомобілів ВАЗ, в системі Корпорації "УкрАВТО" створено окремий підрозділ - філіал "Лада-Транс", який має близько 40 торговельних представництв по всій Україні, і здійснює реалізацію цих автомобілів покупцеві.

На нашу думку, український покупець отримав можливість придбати якісний сучасний автомобіль за дуже доступними цінами і користуватися перевагами кваліфікованого гарантійного і високоякісного сервісного обслуговування на автосервісних підприємствах розгалуженої мережі Корпорації "УкрАВТО".

 

 
 
 

Переглянути прайс-лист

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев