ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
МОДЕЛЬНИЙ РЯД
ВАТ "Полтава-Авто", лідер на ринку продажу та обслуговування автомобілів "Славута", "Таврія" та "Пікап" вже протягом декількох років.

Елегантний дизайн, чудове оброблення та комфорт, прекрасні ходові якості та безвідказні мотори вітчизняних автомобілів не тільки знайшли своїх прихильників, але й показали, що українське автомобілебудування піднялося на новий рівень.

Славута - новий автомобіль спільного українсько-корейського виробництва, який являє собою малогабаритний "сімейний" автомобіль, в якому вдало поєднуються комфорт та безпека, економічність та місткість. Надійний та міцний п'ятидверний ліфтбек з покращеним обробленням гідно виглядає на наших дорогах.

"Славута" ЗАЗ-110308 - це перший автомобіль, що був випущений ЗАТ "ЗАЗ" вже у складі корпорації "УкрАВТО" та на замовлення дистриб'юторської компанії "АвтоЗАЗ-сервіс", оснащений двигуном об'ємом 1,3 літра з розподіленим вприском палива, який відповідає міжнародним нормам токсичності Євро-2.

Інжекторна "Славута" сьогодні пропонується в двох варіантах: ЗАЗ-110308-40-люкс, яка оснащена електропакетом, спойлером, обігрівом заднього скла, магнітолою, центральним замком, електро-скло-підйомниками, підсилювачем гальма; та ЗАЗ-110308-42 - автомобіль із спрощеною оснащеністю.

Нові модифікації "Славути"

Автомобілі ЗАЗ-110308-40 та ЗАЗ-110308-42, які випускаються з грудня 2002 року, є модифікаціями базового автомобілю "Славута" з використанням двигуна 1,3 л та розподіленим вприском палива. Весь світ переходить на використання вприскових систем, що дозволяє підняти потужність двигуна, зекономити паливо та зменшити забруднення навколишнього середовища від роботи двигуна.

Використання системи розподіленого вприску палива в комплекті з каталізатором та системою вбирання пару бензину дозволило забезпечити виконання норм токсичності Євро-2 та ставить автомобіль "Славута" за технічними показниками в один ряд із сучасними автомобілями відомих марок. Порівнюючи автомобіль "Славута" 110308-40 з іномарками свого класу (наприклад, Фіат-Пунто, Форд-Фієста, Фольксваген-Поло, Тойота-Яріс), можна відзначити, що "Славута", маючи близькі до цих автомобілів технічні та споживацькі якості, пропонує в 2-3 рази меншу ціну, тому однозначно виграє за співвідношенням ціна-якість.

Використання вприску палива дозволило досягнути не тільки більш низьких показників токсичності, але й покращило потужні та динамічні якості автомобілів, спростило власнику користування автомобілем за рахунок відмови від додаткових пристроїв, які забезпечують роботу двигуна (наприклад, повітряна заслінка).

Нові модифікації автомобіля "Славута" стали більш прийнятними та тяговитими. Власник автомобіля з розподіленим вприском обов'язково відзначити відсутність провалин у роботі, які трапляються через неполадки карбюратора, зменшилися середні витрати палива, зникла детонація на перехідних режимах руху. Всі ці плюси дозволила отримати нова система постачання, що оснащена сучасною електронікою.

Таврія - економічна, компактна машина з легким, міцним кузовом. Це передньопривідний автомобіль, що має досить конкурентну ціну в своєму класі.

Пікап - це дійсний "трудівник", який завдяки своїй витривалості, маневреності, відносно високій місткості є незамінним помічником завзятих автолюбителів та професіоналів автомобільних перевезень. На конкурсі "Кращий комерційний автомобіль в Україні" пікап заслужено переміг в категорії "Вітчизняний автомобіль року".

Автомобілі "Славута", "Таврія" та "Пікап" мають гарантійне обслуговування протягом 2 років або 40 тис. км пробігу.

Будь-яку інформацію, включаючи питання продажу в кредит, цін та комплектації, Ви можете отримати у регіонального дилера ВАТ "Полтава-Авто" за тел. 8 (05322) 3-99-76, 3-84-62, або за телефоном гарячої лінії "АвтоЗАЗ - Сервіс": 8-800-500-23-30.

     
     

Переглянути прайс-лист

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев