ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
  МОДЕЛЬНИЙ РЯД
АВТОСЕРВІС
  ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
АВТОСЕРВІС
Автомобільний сервіс - це те, з чого починалося ВАТ «Полтава-авто».
Автомобільний сервіс «Полтава-авто» іде в ногу з часом, використовуючи сучасне обладнання та майстрів, що пройшли спеціальне навчання. Сервісна мережа розташована по всій Полтавській області . Наші спеціалісти є визнаними професіоналами, що забезпечують якісне обслуговування залізних коней.
Мережа підприємств «Полтава-авто» що займаються технічним обслуговуванням автомобілів, налічує понад 26 сервісних центрів, які обслуговують автомобілі всіх марок і моделей.

За направленістю обслуговування сервісні підприємства поділяються на:

універсальні сервісні станції;
фірмові сервісні станції відомих автомобільних брендів;
спеціалізовані станції технічного обслуговування, де діагностика та ремонт -здійснюються на спеціальному сервісному обладнанні.

Сертифікований підрозділ ВАТ "Полтава-авто" забезпечує фірмовий сервіс автомобілів Опель, Шевроле, ДЕО, ЗАЗ, ЛАДА, DONG FENG, TATA, JAC та інших легкових та вантажних автомобілів.

Станцї технічного обслуговування підприємства "Полтава-авто" надають високопрофесійні сервісні послуги на обладнанні виробництва Bosch, Hofmann, Standox та іншому.

Станції технічного обслуговування "Полтава-авто" та її підрозділи в Полтавській області надають всі види універсальних сервісних послуг для автомобілів вітчизняних та іноземних брендів. Сервісне обслуговування здійснюється найдосвідченішими спеціалістами автомобільної галузі.

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев