ГОЛОВНА
  ПРО КОМПАНІЮ
  МОДЕЛЬНИЙ РЯД
  АВТОСЕРВІС
ЗАПЧАСТИНИ
  BOSCH
  ПРАЙС-ЛИСТ
  АКЦІЇ
  НОВИНИ
  КОНТАКТИ
ЗАПЧАСТИНИ

ВАТ «Полтавав – Авто» пропонує запасні частини, додаткове устаткування та аксесуари, олива, автохімікати і фарби для автомобілів більше 15 років.

На сьогоднішній день ВАТ „Полтава – Авто” пропонує клієнтам більш 17000 найменувань, що охоплюють 27 брендів у сфері запчастин, 52 бренди у галузі додаткового устаткування й аксесуарів, близько 20 брендів у категорії олій, фарб для автомобілів і автохімії.

Підпиємство пропонує своїм клієнтам тільки оригінальну продукцію, придбану у прямих постачальників - лідерів у своєму бізнесі, яку реалізує завдяки розвиненій логістиці з урахуванням гнучкої системи знижок через безкоштовну експрес-доставку.

З 1 вересня 2005 року запровадила гарантію на асортимент запасних частин: амортизатори Bіlsteіn забезпечуються гарантією на 20 000 км пробігу або 6 місяців, пружини K+F або Ruvіlle - 9 місяців, запчастини моторної групи SM, Ajusa, KS, Swag - 20 000 км або 6 місяців, гальмовні колодки ABS - 30 000 км або 6 місяців, фільтри Fram, Kohh, Losіng - 10 000 км або 9 місяців, електроустаткування Varta, Іsta, EPS, Kerr Nelson - від 3 до 18 місяців у залежності від бренду, зчеплення Valeo, Luc - 6 місяців, гумовотехнічні вироби Contіtech, Good Year, Swag, SWF - 60 000 км або 9 місяців, вихлопні системи Bosal - від 6 до 12 місяців у залежності від програми, системи охолодження Nіssens - 12 місяців.

На сьогоднішній день підприємство має склади, що забезпечують клієнта запчастинами в Полтавській області.

Моторні мастила та змазки Castrol займають почесне місце серед лідерів на ринку високоякісних масел. Репутація продукції Castrol створена досягненнями у минулому та постійно підтримується високими експлуатаційними досягненнями сьогодення. Як один із основних дистриб'юторів Castrol в Україні, ЗіпАВТО завжди готовий запропонувати найбільш широкий асортимент мастил і змазок та гарантує його оригінальне походження.Новий логотип відомої торгової марки ВР - це більше ніж мастило в новій упаковці. Це дух та потенціал змін сьогодення, це прагнення мислити та діяти за рамками традицій та вище стандартів. Це використання останніх технологій, що являється основним фактором у забезпеченні ефективності роботи масел ВР у різних машинах та механізмах. Масла ВР, які представлені на складах ЗіпАВТО - це найвища якість за помірними цінами.Продукція компанії All Brake Systems (ABS) являє собою найкращі деталі гальмівної системи в повному асортименті, які випускаються провідними виробниками гальмівних систем. Гальмівні колодки, диски, деталі гальмівної гідравліки, оригінальної якості в широкому асортименті представлені на складах ЗіпАВТО.Протягом 70 років FRAM виробляє мастильні, паливні та повітряні фільтри, а також фільтри салону та автоматичних трансмісій. Більше 40% фільтрів, що випускаються компанією FRAM, визнані виробниками автомобілів і постачаються на їх складальні лінії FRAM, а це більш ніж 4,5 тисяч найменувань фільтрів, що випускаються для європейських, американських, японських легкових автомобілів, вантажівок та с/г техніки. Асортимент, що пропонує ЗіпАВТО, налічує більше 1,5 тисяч найменувань фільтрів на легкові автомобілі, а також фільтри на вантажівки та спецтехніку.


Використання надійного корда, високоякісної гуми на основі хлоропрена та запатентованого масловідштовхуючого покриття, надають ременям GoodYear надійність та високу якість. Кожний виріб проходить контроль якості на всіх етапах виробництва за допомогою найсучаснішої вимірювальної техніки. Результат роботи - це продукт, що заслуговує самої високої оцінки. ЗіпАВТО є офіційним дистриб'ютором GoodYear Engineered та представляє на ринку України клинові, поліклинові та ремені ГРМ для будь-яких марок автомобілів.


"Egon von Ruville" - велика компанія із Гамбурга, що динамічно розвивається та відмінно зарекомендувала себе на ринку Європи та України. ЗіпАВТО пропонує широкий асортимент запасних частин: елементи підвіски, підшипники ступиць, ремкомплекти амортизаторів, водяні помпи, ролики натяжного ременя, ШРКШ (шарнір рівних кутових швидкостей). Торгова марка Ruville поєднує в собі досягнення провідних виробників автозапчастин світового значення.


З самого початку своєї діяльності Компанія BILSTEIN притримувалася принципу: Бути лідером на ринку можна тільки використовуючи передові технології! Компанія BILSTEIN вже більше 40 років виступає лідером високоякісних амортизаторів. Продукція фірми є символом високих досягнень в галузі амортизаційної техніки. ЗіпАВТО пропонує зі свого складу амортизатори, серії В2 (масляні), В4 (газові), В6 (спортивні), а також амортизатори інших серій на Ваше замовлення.


Нова технологія виробництва з використанням наделастичного каучуку із домішками графіту забезпечує склоочисникам Valeo більшу еластичність, якісну та безшумну роботу, захист гумового елемента від шкідливого впливу та довговічність. ЗіпАВТО пропонує такі серії склоочисників: Compact - оптимальне співвідношення ціни та якості, та Silencio - унікальні склоочисники, які оснащені індикаторами зносу та старіння гуми.


ЗіпАВТО пропонує максимально широкий асортимент та чудову європейську якість свічок EYQUEM (Франція): нікелеві, платинові, мідні, одно-, двох-, трьохелектродні свічі, унікальну чотирьохелектродну свічу F3+1 та широкий асортимент свічок розжарювання. Технологія виготовлення свічок заживання забезпечує підвищену провідність електрода. Крім покращення характеристик двигуна, це також призводить до зменшення забруднення навколишнього середовища. Свічі з торговою маркою EYQUEM постачаються на конвеєри: PEUGEOT; RENAULT; CITROEN та ін. Кожний виріб проходить контроль якості на всіх етапах виготовлення за допомогою вимірювальної техніки останнього зразку.


SWAG - це 50-річний досвід у виробництві запасних частин до автомобілів. Продукція SWAG надходить на конвеєри всіх автовиробників Германії. SWAG виробляє: деталі ГЗМ (горючо-змазувальних матеріалів), водяні помпи, елементи підвіски та рульового механізму, подушки двигуна та КПП (коробка перемінної передачі) , сайлентблоки, еластичні муфти. Сьогодні ЗіпАВТО пропонує більше 800 найменувань ГТМ (гумово-технічні вироби) групи SWAG.


Асортимент продукції нараховує більше 12 тисяч найменувань: прокладки двигуна, болти кріплення головки блока циліндра, гідрокомпенсатори, сальники клапанів та валів. Серед європейських виробників ущільнюв`^‰`^‰ђћ}а­}И^‰Ђ^‰@Ђ^‰ля автомобілів японського виробництва. Продукція Ajusa надходить на конвеєри та для переупаковки до інших виробників. Асортимент, представлений на складах ЗіпАВТО, - це повний спектр товарів, що випускаються Компанією Ajusa.


СЕПАР 2000 - це універсальний паливний фільтр для дизельних двигунів, який був спеціально розроблений компанією "Вілліброрд Льозінг. Фільтртехнік". Нова багаторівнева відцентрована система вирішила основну проблему двигуна: 100% відокремлення води та бруду, які утворюються в паливному баку - головна руйнівна дизельної апаратури.


Bosal виготовляє вихлопні системи для провідних виробників транспортних засобів світу. Стандартна програма заміни з оригінальної конфігурації для автомобілів європейського, японського, корейського та американського виробництва: глушники, резонатори, труби випускного колектора, каталічні конвертори, деталі кріплення, прокладки й хомути. Існує універсальна програма Bosal. Програма включає в себе набір універсальних боксів, труб різного перерізу та форми, універсальних прокладок та елементів кріплення, які сконцентровані на зручному стенді. Дана програма призначена для виготовлення вихлопних систем в умовах СТО. В Компанії Bosal існує спеціальна пропозиція щодо вихлопних систем для автомобілів ВАЗ.


Високовольтні проводи англійського виробника. Асортимент комплектів оригінальної конфігурації нараховує більше 750 найменувань. Також пропонується універсальна програма, що дозволяє підбирати провід за розміром та довжиною.

 

Провід високої напруги виготовляють за стандартами ISO 3808 та правилами ECE 10 щодо заглушення радіо перешкод. Висока якість продукції підтверджено 2-річною гарантією.

 
 
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев
Написание и перевод текстов Бюро переводов Goldentime Киев